Ogłoszenia duszpasterskie – 2 niedziela zwykła

 

  1. W tym tygodniu zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie zwane tradycyjnie kolędą. Spotkaliśmy się z ogromna życzliwością naszych parafian za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. W przyszłym tygodniu proboszcz parafii brat Marcin Radomski w czasie niedzielnych kazań przedstawi sprawozdanie z kolędy.
  2. Dnia 21 stycznia brat Jarosław Rajski obchodzi swoje imieniny. Serdecznie wszystkich zapraszamy na Mszę święta w jego intencji tego dnia o godz. 18.00.
  3. Dnia 23 stycznia serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Ojca Pio na Mszę świętą Grupy Modlitwy Ojca Pio.
  4. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego. W dzisiejszym numerze między innymi o nowym projekcie Telewizyjnej Republiki.
  5. Trwa Tydzień Modlitwy o jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tym w naszych modlitwach.  W naszej parafii jedność chrześcijan będziemy polecać Matce Bożej Miłosierdzia dnia 23 stycznia podczas nabożeństwa.
  6. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na fundusz parafialny. W tym miesiącu wyniosły one 3750 zł.
  7. Za wszelkiej ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!