Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Adwentu

 

  1. Dziękujemy wszystkim za ofiary złożone na rzecz ubogich. Dzięki waszej hojności serca najubożsi z naszej Parafii będą mogli ten czas świąt przeżyć bardziej radośnie.
  2. Dziś o 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do św. Ojca Pio oraz na Mszę św. w intencji Grupy Modlitwy Ojca Pio oraz w intencjach złożonych na kartach w zakrystii.
  3. W poniedziałek 24 grudnia Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia. Msze święte o 7 i 8. Nie ma Mszy św. o 18. Serdecznie zapraszamy wszystkich na 24 na celebrację uroczystej Eucharystii zwanej Pasterką poprzedzoną procesją z figurką Dzieciątka Jezus do żłóbka i wspólną Liturgią Godzin o 23.30.
  4. W Wigilię spowiadamy od 6.30 do 13.00 bez przerw. Następnie kościół będzie zamknięty do 23 w celu przygotowania i wystroju świątyni.
  5. Porządek liturgiczny w czasie dwóch dni świątecznych jak w każda niedzielę. W sam dzień Bożego Narodzenia czyli we wtorek nie ma dyżuru spowiedzi. Jeżeli jednak jest taka potrzeba proszę zgłosić się do nas i na pewno wyspowiadamy.
  6. W drugi dzień świat zapraszamy na wspólne kolędowanie o godz. 17.00. W tym czasie pragniemy także podczas kolędowania podzielić się opłatkiem z naszymi parafianami. Serdecznie zapraszamy!
  7. Polecamy lekturę Gościa Niedzielnego w świątecznym podwójnym wydaniu w cenie 7 złotych.
  8. W sklepiku do nabycia: kartki świąteczne, kalendarze, komplety kolędowe, różańce świece Caritas, z których dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom; koszt świec: małe – 5 zł, duże – 12 zł.