Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą

  1. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na fundusz parafialny: wyniosły one 4409 zł. Natomiast na fundusz stypendialny Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 2628 zł.
  2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna tydzień modlitw w intencji misji. Będziemy o tym pamiętać zwłaszcza podczas modlitwy różańcowej ze specjalnymi rozważaniami (w naszym kościele, dla wszystkich, codziennie o godz. 17.15, a dla dzieci – we wtorki i czwartki o godz. 16.30), oraz w czasie wieczornej Mszy św. Po Mszach św. wieczornych będzie okazja do obejrzenia kilku krótkich filmów z naszych kapucyńskich misji zagranicznych.
  3. We wtorek, 23 października, o godz. 18.00 Msza św. dla grupy Modlitwy św. Ojca Pio. Zapraszamy również tych, którzy pragną się przyłączyć do tej grupy modlitewnej.
  4. W dniach od 9 do 11 listopada 2012 w Gietrzwałdzie, w kaplicy Domu Pielgrzyma, odbędą się rekolekcje Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Nauki rekolekcyjne wygłosi ks. abp dr Edmund Piszcz. Początek o godz. 18.00. Szczegóły w gablocie.
  5. Kartki wypominkowe, które znajdują się przy wyjściu z kościoła, czytelnie wypełnione składamy w zakrystii lub w kancelarii w godzinach jej otwarcia. Za zmarłych polecanych na tych kartkach – przez cały listopad – w naszym kościele codziennie będzie odmawiany Różaniec o godz. 17.15, o godz. 18.00 Msza św. Jeżeli ktoś chce, aby imiona jego zmarłych były odczytane w konkretnym dniu, niech datę umieści u góry kartki.
  6. W naszym sklepiku można jeszcze kupić album „Boże miłosierdzie” wraz z filmem o Siostrze Faustynie Kowalskiej. Do nabycia za dobrowolną ofiarą: kartki świąteczne, przygotowane prze siostry Klaryski Kapucynki ze Szczytna, oraz kalendarz misyjny na 2013 r. wydany przez Sekretariat Misyjny naszej Warszawskiej prowincji braci Kapucynów.
  7. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym: o kolejnej młodości Żywego Różańca, opowieść Marianny Popiełuszko o jej synu Jerzym, a także wytłumaczenie na czym polegają badania komórek macierzystych nagrodzone tegorocznym noblem medycznym.