Ogłoszenia duszpasterskie na 26. niedzielę zwykłą, 25.09.2022 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci z kl. III.

2. Od dziś rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością odpustową ku czci Św. Franciszka z Asyżu. Zapraszamy na wieczorne Msze św. połączone z modlitwą nowennową i okolicznościowym kazaniem o Biedaczynie z Asyżu.

3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. We wtorek o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej.

5. W czwartek obchodzimy Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Tego dnia swoje imieniny obchodzi gwardian naszego klasztoru o. Michał Gawroński. Zapraszamy tego dnia na Mszę św. o godz. 18.00, by modlić się w intencji Solenizanta.

6. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o g. 17.30.

7. W I sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 8.30. Od godz. 11.00 adoracja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 12.00 Msza św. w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. O godz. 17.15 różaniec prowadzony przez wspólnotę „Żywego Różańca”. O godz. 18.00 Msza św. dla „Żywego Różańca” wraz ze zmianą tajemnic.

8. W I sobotę miesiąca zapraszamy parafian na godz. 16.30 do kościoła, by poprzez śpiew hymnu „Akatyst” na cześć  Bogarodzicy uroczyście przywitać Maryję w znaku obrazu Matki Miłosierdzia, który w tym tygodniu powróci z renowacji.

9. Za tydzień w niedzielę 2. października na Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się poświęcenie różańców dla dzieci z kl. III. Za tydzień także na Mszy św. o godz. 13.00 dwóch chłopców zostanie ustanowionych ministrantami.

10. Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.