Ogłoszenia duszpasterskie na 29. niedzielę zwykłą, 17.10.2021 r.

1.    1, 831 zł zostało przekazane na konto Funduszu Stypendialnego „Dzieło Nowego Tysiąclecia” dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2.   W poniedziałek obchodzimy święto św. Łukasza, Ewangelisty. Tego dnia na Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji imieninowej proboszcza naszej parafii. Po Eucharystii wieczornej odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.    Zbliża się miesiąc listopad – czas wdzięcznej pamięci o naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności. Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii lub kancelarii. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad w czasie różańca o godz. 17.15. i na Mszy św. o godz. 18.00.

4.    W środę o godz. 18.00 Msza św. nowennowa przez wstawiennictwo Matki Miłosierdzia.

5.    W czwartek  Msza św. o godz. 18.00 w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam. W czasie tej Eucharystii będą zbierane ofiary na utrzymanie tych katolickich mediów.

6.    W sobotę o godz. 18.00 Msza św. z udziałem Grupy Modlitwy o. Pio.

7.    W sklepiku parafialnym można nabyć kalendarze ścienne na rok 2022 z Matką Bożą i ze św. Janem Pawłem II.

8.    Za tydzień w niedzielę w naszej parafii będziemy gościć naszego współbrata o. Szymona Janowskiego, który przez cały dzień będzie głosił homilie. Po Mszach św. w sklepiku parafialnym będzie możliwość nabycia jego książki pt:. „Wrak Ewangelii”. Książka będzie dostępna w cenie 20 zł.

9.    Dziś przed kościołem zbieramy ofiary do puszki dla potrzebujących.

10.   Nowa księga intencji na rok 2022 będzie dostępna od środy 3 listopada w kancelarii.

11.    Składamy Wam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła, remontu i wspólnoty zakonnej. Pamiętamy o Was w codziennej modlitwie.