Ogłoszenia duszpasterskie na 11. niedzielę zwykłą, 14.06.2020 r.

1.     Dzisiejsza taca przeznaczona jest na fundusz parafialny.

2.     W oktawie Bożego Ciała po litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa wychodzimy z procesją z Najświętszym Sakramentem wokół kościoła. Zapraszamy panów do niesienia baldachimu.

3.     W poniedziałek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.

4.     W czwartek 18 czerwca o godz. 18.00 Msza św. w intencji Ojczyzny,  Radia Maryja i Telewizji Trwam.

5.     Ruch Światło-Życie z naszej parafii, czyli grupa Oaza Przy Studni organizuje pięciodniową Wakacyjną Oazę dla Dorosłych. Rekolekcje odbędą się w klasztorze braci kapucynów w Mogilnie; Termin wyjazdu 03 – 09 .08. 2020 r. Bliższe informacje u Pani Oli i u proboszcza. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej formie duchowego wypoczynku.

6.     W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: Andrzeja Sobocińskiego, Aleksandrę Rezmer oraz Janusza Pruszyńskiego. Pomódlmy się o ich wieczne zbawienie: Ojcze nasz…, Wieczny odpoczynek…

7. Za tydzień w naszym kościele słowo Boże będzie głosił o. Dariusz Jagodziński, misjonarz z Gabonu, który pracował w naszej parafii w latach 90′. Przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na misje kapucyńskie i nabyć misyjny folder.

7.     Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.