Ogłoszenia duszpasterskie na 2. niedzielę zwykłą 19.01.2020 r.

1.  W tym tygodniu zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Spotkaliśmy się z ogromna życzliwością naszych parafian za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Dziękujmy za ofiary złożone w czasie kolędy.

2.  Przed kościołem zbieramy dobrowolne ofiary do puszek na potrzebujących z naszej parafii.

3.  Dziś po Mszy św. o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

4.  Na godz. 16.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru „Pasjonata” działającego przy Warmińsko-Mazurskim Uniwersytecie Trzeciego wieku.

5.   W poniedziałek 20 stycznia br. Sebastian Kwir obchodzi swoje imieniny. W jego intencji będziemy modlić się na Mszy św. o godz. 18.00. Po Eucharystii odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.   23 stycznia czcicieli św. O. Pio zapraszamy na Mszę św. o g. 18.00.

7.   Nasza parafia organizuje pielgrzymki: do Włoch pod koniec maja i do Wilna pod  koniec czerwca. Szczegóły na plakatach. Informacje  i zapisy u proboszcza.

8.   22 lutego wraz z katechetami organizujemy dla dzieci i młodzieży wycieczkę autokarową do Warszawy do muzeum Św. Jana Pawła II i kard. S. Wyszyńskiego oraz na lodowisko. Zapisy i informacje u proboszcza.

9.   Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!