Ogłoszenia duszpasterskie na 34. niedzielę zwykłą 24.11.2019 r.

1.   W dniu dzisiejszym za ponowienie „Aktu Oddania Sercu Bożemu” można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2.   Przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

3.   Dziś o g. 16.00 odbędzie się spotkanie Zelatorów Żywego Różańca.

4.   W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

5.    Od 25 – 30 listopada nasi bracia będą roznosić opłatki po naszej parafii. Zwracamy uwagę, że do tego upoważnieni są tylko bracia kapucyni chodzący w habitach, nikt inny. Szczegółowy harmonogram roznoszenia opłatków wisi na tablicy ogłoszeń. Opłatki można także nabywać  w zakrystii, na furcie oraz w kancelarii.

6.    W piątek 29 listopada obchodzimy święto Wszystkich Świętych Zakonu Serafickiego. Tego dnia rozpocznie się Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP.

7.    W sobotę 30 listopada obchodzimy święto św. Andrzeja Apostoła. Swoje imieniny obchodzi o. Andrzej Tomkiel. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji w sobotę na g. 18.00.

8.    Za tydzień pierwsza niedziela adwentu. Msza św. Roratnia będzie odprawiana o godz. 7.00 (prosimy o przynoszenie lampionów – świec); dla dzieci natomiast w każdy wtorek i czwartek o godz. 16.30. Godzinki o NMP będą śpiewane codziennie o godz. 6.30.

9.   Razem z Caritas działającym przy naszej parafii 22 grudnia organizujemy spotkanie wigilijne dla osób samotnych z naszej parafii. Zachęcamy parafian do włączenia się w tę inicjatywę. Osoby chętne do pomocy przy dekoracji sali, przygotowania części artystycznej i potraw wigilijnych prosimy o zgłaszanie się do o. proboszcza.

10.   Serdecznie dziękujemy wam za wszelkie dobro, jakiego doświadczamy od was każdego dnia. Pamiętamy o was w naszych modlitwach.