Ogłoszenia duszpasterskie na 21. niedzielę zwykłą 25.08.2019 r.

1.    Dziś w naszej parafii gościmy dwuosobowy zespół z Białorusi „Laudamus”. Po Mszy św. przed kościołem będzie można nabyć ich płytę oraz złożyć dobrowolną ofiarę na ich działalność. Na g. 19.00 artyści zapraszają na koncert.

2.    W poniedziałek 26 sierpnia obchodzimy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze święte tego dnia o godz. 7, 9, 11 oraz 18. Na Mszy świętej o godz. 18. uroczyście odnowimy Śluby Jasnogórskie. Po Mszy św. zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

3.    We wtorek 27. sierpnia zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Gietrzwałdzkiej na g. 17.30.

4.    W tym tygodniu wspominamy:

– We wtorek św. Monikę,

– W środę św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

– W czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

5.   8 września w święto Narodzenia NMP przypadają uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej połączone z archidiecezjalnymi dożynkami. Msza św. przy źródełku na błoniach gietrzwałdzkich odbędzie się o godz. 11.00. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce pieszej na te uroczystości, która wyruszy spod katedry o g. 5.00 rano. Sprzed naszego kościoła wyruszymy do katedry o g. 4.15.

6.      Za wszelkie ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.