Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 09.06.2019 r.

1.    W nocy 3 czerwca odszedł do Pana po wieczną nagrodę o. Dariusz Sosnowski, który pracował w naszej parafii przez 7. lat. Przeżył 74 lata. W Zakonie 41 lat. W kapłaństwie 37. 5 czerwca odbył się jego pogrzeb. Ciało spoczywa w naszym zakonnym grobowcu przy ul. Poprzecznej. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

2.   W poniedziałek o g. 19.00 próba generalna dla kandydatów do bierzmowania. Z tej racji nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

3.   We wtorek o g. 8.00 będzie Msza św. na zakończenie roku dla Zespołu Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących.

4.   We wtorek 11 czerwca na Mszy św. o g. 18.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania, którego udzieli Ks. Abp Józef Górzyński, Metropolita Warmiński. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

5.   W czwartek 13 czerwca zapraszamy na Mszę św. o g. 18.00 i procesję z figurą Matki Bożej Fatimskiej.

6.   Do chorych z Komunią św. udamy się dopiero w I piątek września. Nagłe przypadki prosimy zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.

7.   Już dziś zapraszamy na Uroczystość Bożego Ciała, która przypada dnia 20 czerwca. Procesja w naszej parafii odbędzie się w sam dzień Uroczystości. O przygotowanie ołtarzy prosimy poszczególne grupy: 1- FZŚ, 2 – Grupa Modlitewna o. Pio i Grupa Męska, 3 – przy Krzyżu Papieskim – wolontariat naszej parafii, Caritas, oraz Rycerze fatimscy; 4 – Żywy Różaniec.

8.   Dziś zbieramy ofiary do puszek dla ubogich z naszej parafii.

9.   Za tydzień na Mszach św. będzie śpiewał kilkuosobowy zespół z Ukrainy. Po Mszy przed kościołem będą rozprowadzali płyty swojego zespołu. Będzie można także wesprzeć ich działalność ofiarą.

10.  Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i klasztoru składamy serdeczne Bóg zapłać!