Ogłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 02.06.2019 r.

1.    Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o g. 17.30. Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego odprawimy codziennie podczas nabożeństwa czerwcowego.

2.   Dzisiejsza niedziela to w całym kraju Święto Dziękczynienia obchodzone pod hasłem “Dziękujemy za wielkich pasterzy Jana Pawła II i Prymasa Stefana Wyszyńskiego”. Dzisiaj mija 40. lat od I pielgrzymki Św. Jana Pawła II do Polski. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę do puszki na dalszą budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.

3.    W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

4.    6 czerwca przypada 28 rocznica pobytu Św. Jana Pawła II w Olsztynie. Tego dnia po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wspólną modlitwę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

5.    W tym tygodniu przypadają dni odnowy wewnętrznej: I czwartek i I piątek miesiąca. W I czwartek m-ca Msza św. o g. 18.00. dla FZŚ. W I piątek m-ca odwiedzimy chorych. Tego dnia zapraszamy na g. 15.00 na modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz rozważanie Drogi krzyżowej. W piątek spowiedź od g. 17.30. I-piątkowa Msza św. dla dzieci o g. 18.00.

6.     W sobotę 8 czerwca zapraszamy na wigilijne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się po Mszy św. wieczornej. Zakończenie o g. 21.00 Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy do wspólnego modlitewnego czuwania!

7.      Za wszelkiej ofiary, jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.