Ogłoszenia duszpasterskie na VI niedzielę wielkanocną 26.05.2019 r.

1.  Dzisiaj przypada  Dzień Matki. Zachęcamy wszystkich do modlitewnej pamięci w intencji naszych Matek oraz wszystkich kobiet. 

2.  Także dzisiaj trwają wybory do parlamentu europejskiego. Zachęcamy wszystkich do udziału w tych wyborach. Niech nasz głos przyczyni się do tego, by mandaty trafiły w ręce tych, którzy będą troszczyć się w parlamencie europejskim o sprawy Polskie, są dumni z Polski  i czuwać, by wartości chrześcijańskie miały prawo istnienia zarówno w instytucjach jak i w prawie stanowionym.

3.  W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

4.  W czwartek 30 maja po Mszy św. wieczornej zapraszamy do salki klasztornej na wspólne rozważanie Pisma Świętego w ramach tzw. kręgu biblijnego.

5.  W I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwa fatimskie. Adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 11.00. O g. 12.00 Msza św. wynagradzająca. Na g. 18.00 zapraszamy zwłaszcza członków Żywego Różańca. Przypominamy, że w I sobotę miesiąca członkowie kółek różańcowych dokonują zmian tajemnic różańcowych.

6.  Gdyby ktoś jeszcze zechciał złożyć ofiarę na zakończony już remont schodów parafialnych, to można to uczynić składając datek w kopercie z podpisem: „Na remont schodów”.

7.  Za wszelkiej ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.