Ogłoszenia duszpasterskie na 8 niedziele zwykłą – 03.03.2019

  1. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze święte tego dnia o godz. 7, 9, 11, 18 i 19.30. Tego dni kancelaria nieczynna. Tego dnia obowiązuje post ścisły. Jeden posiłek do syta i dwa mniejsze. W Wielkim poście w piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej  o godz. 16 dla dzieci, 17 dla dorosłych a o 19 dla młodzieży. Natomiast Gorzkie Żale z nauką pasyjna będą śpiewane w każda niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy!
  2. 9 marca zapraszamy na dzień stacyjny do naszego kościoła, tego dnia całodzienna Adoracja, możliwość spowiedzi, o 15 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Droga Krzyżowa a o 17.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali.
  3. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszki na potrzebujących naszej parafii. Za wszelkiej ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!