Ogłoszenia duszpasterskie na 3 niedzielę zwykłą – 27.01.2019

  1. 2 lutego obchodzimy w Kościele święto Ofiarowania Pańskiego, jest to dzień życia konsekrowanego tego dnia taca przeznaczona jest na siostry klauzurowe w naszej Diecezji. Tego dnia Msze święte o godz. 7, 9, 11 i 18. Tego dnia zapraszamy na godzinę 16 do naszego kościoła na koncert kolęd w wykonaniu Małgorzaty Hutek.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek od 9 udamy się do naszych chorych a w sobotę zapraszamy na różaniec na 17.15 oraz o 00 – Msza św. w intencji członków Żywego Różańca ze zmianą tajemnic.
  3. 5 lutego wspomnienie świętej Agaty. Tego dnia tradycyjne poświęcenie chleba na Mszy św. o 7 i 18.
  4. Za wszelkiej ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!