Ogłoszenia duszpasterskie na 23 niedzielę zwykłą – 09.09.2018

  1. 13 września nasz współbrat o. Jan Chryzostom będzie obchodził swoje imieniny. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą w Jego intencji o godz. 18.00.
  2. 13 września zapraszamy także na nabożeństwo Fatimskie i procesję.
  3. 6 października zapraszamy na wyjazd autokarowy na wydarzenie „Stadion Młodych. Włącz pełnię wiary.” Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła modlić się i wielbić Boga. Wyjazd spod kościoła 6 października o godz. 8, powrót około 24.00. koszt 100 złotych. Zapisy u brata Łukasza Szokaluka.  Szczegóły w zakrystii.
  4. Wszystkich zainteresowanych modlitwą nieustanną, modlitwą Jezusową, dzieleniem się Słowem Bożym oraz Adoracją zapraszamy na spotkanie wprowadzające Szkoły Modlitwy Nieustannej. Spotkanie odbędzie się 10 września o godz. 19 w Sali zielonej w klasztorze. Wejście przez furtę.
  5. Dnia 23 września obchodzimy 100 lecie stygmatów i 50 lecie śmierci ojca Pio. Tego dnia Słowo Boże wygłosi do nas br. Piotr Wardawy z Centrum duchowości w Zakroczymiu a uroczystość zostanie poprzedzona Triduum od 20 do 22 września. W tych dniach zapraszamy na nabożeństwo o 17.30 oraz Mszę świętą z kazaniem o ojcu Pio.
  6. Od przyszłej niedzieli można przynosić plastikowe nakrętki i składać je w koszy w kruchcie kościoła. Jest to akcja organizowana przez wspólnotę Wiara i Światło dla osób niepełnosprawnych.
  7. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.