OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA 22 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 02.09.2018

 1. Pierwsze powakacyjne spotkanie Chóru Parafialnego odbędzie się w piątek 7 września, po Mszy św. o 18.00 w salce przy klasztorze. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą zaangażować się i w ubogacanie liturgii poprzez śpiew.
 2. Za tydzień w naszym archidiecezjalnym Sanktuarium Maryjnym w Gietrzwałdzie odbędą się doroczne uroczystości odpustowe Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Również tym roku wychodzi pielgrzymka do Gietrzwałdu. Pielgrzymka wyruszy sprzed Katedry  9 września o godz. 5.00
 3. W poniedziałek o. Grzegorz Gutek będzie obchodził swoje imieniny. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą imieninową 3 września o godz. 18.00.
 4. W tym tygodniu dni odnowy duchowej. W 1. Czwartek miesiąca, 3 września – zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o 17.3o, o godz. 18.oo Msza św. w int. Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
 5. W 1.Piątek miesiąca, 7 września od 9.00, odwiedzimy chorych z Komunią Świętą. Dzieci z rodzicami zapraszamy na spowiedź na godz. 17.30 a następnie na 18.oo na Msze św.
 6. Wszystkie dzieci, które pragną wspólnie spędzić czas w naszym klasztorze na wspólnej modlitwie, zabawie, śpiewie i katechezie zapraszamy w sobotę 8 września na godz. 10. Wejście od furty. Spotkanie będzie trwało od 10 do 12 w miarę możliwości w każdą sobotę.  Zapraszamy także rodziców.
 7. W najbliższy wtorek, 4 września zapraszamy na godz. 19 chętnych mężczyzn, którzy chcieliby się formować w grupie męskiej. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w salce oazowej. Wejście od strony krzyża papieskiego.
 8. Spotkanie młodzieży oazowej w piątek o godz. 19.
 9. 9 września zapraszamy wszystkich kandydatów do bierzmowania na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w kościele o godz. 19.00.
 10. Serdecznie wszystkim dziękujemy za wszelkie dobro i ofiary jakie czynicie i składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na fundusz parafialny.
 11. Dziś siostra Zuzanna ze Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha świętego prosi o wsparcie finansowe dla chorej mamy. Zapraszamy siostrę.