Ogłoszenia duszpasterskie na 3 Niedzielę Wielkanocną – 15.04.2018

 1. Wraz z dzisiejszą niedzielą – rozpoczyna się X Ogólnopolski Tydzień Biblijny, pt. Weźmijcie Pismo Święte. Zachęcamy do czytania Słowa Bożego
 2. Jak to się stało naszym corocznym zwyczajem – w kolejną już 27-ą rocznicą powstania naszej parafii – zorganizujemy Piknik Parafialny. Rozpocznie się o godz. 14.00 pięknym śpiewem pieśni sakralnych przez p. Leszka Biłasa a następnie udamy się do klasztornego ogrodu. Zapraszamy wraz z Radą Osiedla „Pojezierze”. Są przewidziane konkursy dla dzieci z nagrodami. Ci parafianie, którzy chcieliby się wykazać twórczością kulinarną i coś upiec – zachęcamy by przynieść na spotkanie.
 3. W dniu jutrzejszym rozpocznie się w naszej Prowincji Zakonnej – Kapituła Prowincjalna. Jest ona ciałem ustawodawczym. Dokona wyboru nowego Prowincjała i Jego Rady. Polecajmy Panu Bogu w modlitwach to bardzo ważne wydarzenie.
 4. W najbliższy czwartek o 18.00 Msza św. w int. Ojczyzny, Radia Maryja i TV TRWAM.
 5. Dziś po Mszy św. o 13.00 – spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Przypominam że trwają próby dla dzieci klas trzecich, przed I Komunia św. Prosimy o obecność i punktualność. Zachęcamy rodziców do aktywnego uczestnictwa w próbach razem ze swoimi dziećmi. Klasy 3A, 3B, 3F i O. Sebastiana we wtorki i czwartki o 16.15; klasy 3C, 3D i 3E – w poniedziałki i środy o 16.15.
 6. Jest jeszcze możliwość zapisania się na pielgrzymkę do Wilna 26- 28 kwietnia.
 7. 28-ego kwietnia w Niepokalanowie odbędzie się I Ogólnopolskie Spotkanie Apostolatu MARGARETKA, modlącego się za kapłanów. Info w gablocie.
 8. W ubiegłym tygodniu odeszły do Pana: śp. Anna Kiryluk i śp.
  Janina Genowefa Jóźwiak. Wieczny odpoczynek…
 9. Życzymy dobrego dnia, pełnego Bożych błogosławieństw.