Ogłoszenia duszpasterskie na 4 niedzielę zwykłą – 28.01.2018

 • Z radością informuję że w niedzielę 25 lutego w naszej Parafii będzie wizytacja kanoniczna którą przeprowadzi nasz Ks. Arcybiskup Metropolita Warmiński Józef Górzyński.
 • W związku z powyższym trzeba byśmy się do wizytacji przygotowali. Zatem zapraszam przedstawicieli wszystkich grup działających przy naszym kościele na spotkanie w przyszłą niedzielę 4-ego lutego na godz. 15.00. Na tym spotkaniu omówimy ważne sprawy związane z wizytacją. Bardzo proszę o przyjście na to spotkanie.

 

 • Zakończyła się kolęda. Jeszcze raz pięknie dziękujemy Wam Kochani Parafianie za spotkania, za wspólną modlitwę, gościnność i życzliwość.
 • W tym tygodniu przypadają Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. W Pierwszy Czwartek – Adoracja Najśw. Sakramentu o 17. 30, a o 18.00 Msza święta w intencjach Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
 • W piątek, 2-ego lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o godz. 7.00; 9.00; 16.30 i 18.00 z nabożeństwem I Piątkowym. Prosimy o przyniesienie na Msze św. gromnic, które zostaną poświęcone. Jest to dzień życia konsekrowanego.Taca przeznaczona będzie na potrzeby sióstr klauzurowych.
 • Z uwagi na to że Pierwszy Piątek miesiąca przypada w dzień Matki Boskiej Gromnicznej – pójdziemy do chorych z Komunią Świętą w sobotę 3-ego lutego od 9.00.
 • W pierwszą sobotę miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.30 do 12.00; o 12.00 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi; o 17.15 – Różaniec, o 18.00 – Msza św. w intencji członków Żywego Różańca ze zmianą tajemnic. O 20.30 – Msza św. w ramach całonocnego czuwania modlitewnego.

 

 • Zbiórka ministrantów w przyszłą sobotę wyjątkowo o 11.00.
 • Spotkanie Odnowy w Duchu Świętym w poniedziałek o 19.00.
 • Warsztaty dotyczące uzależnień – w przyszła niedzielę o 16.00 o w sali pod kościołem.
 • Także w przyszłą niedzielę 4.02. o 17.00 – spotkanie kandydatów do bierzmowania.
 • Dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości, za ofiary złożone na rzecz naszego kościoła i parafii, szczególnie te podczas wizyty kolędowej  – Bóg zapłać!
 • W tym tygodniu odeszły do Pana: śp. Sabina Piasta, Jadwiga
  Wieczny odpoczynek…
 • Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Naszej Matki Ostrobramskiej.