Ogłoszenia duszpasterskie na 3 Niedzielę adwentu – 17.12.2017

  1. 19 grudnia we wtorek  Ojciec Dariusz Sosnowski obchodzi swoje imieniny. Serdecznie zapraszamy na Mszę święta imieninową w intencji Dostojnego Solenizanta tegoż dnia na godz. 18.00.
  1. W piątek  rozpoczynamy nowennę do Dzieciątka Jezus. Modlitwy nowennowe w niedzielę na sumie a w tygodniu na Mszy św. o godz. 7.00.
  1. Zgodnie z zapowiedzią został wzmocniony punkt Caritas. Żywność będzie można odbierać w każdą środę w godzinach w których była wydawana.
  1. 21 grudnia, w czwartek o godz. 15.00 – zapraszamy na KONCERT CHARYTATYWNY dla Zuzi do dużej Sali pod kościołem. Wystąpią: Kameralny skład Chóru im. Prof. W. Wawrzyczka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Kasia Sobczyk, Leszek Wróbel, Baletowy Taniec Śnieżynek, dzieci i pracownicy Przedszkola Niepublicznego Promyczek. Koncert objęty jest Honorowym Patronatem Prezydenta Olsztyna.
  1. 21-22 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy na rekolekcje trzeźwościowe. Po Mszach Św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.
  1. W czwartek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji Ojczyzny , Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  1. 23-ego w sobotę zapraszamy na Mszę św. o 18.00 wraz z Grupą Modlitewną Św. O. Pio
  1. W przyszłą niedzielę 24 grudnia Wigilia Uroczystości Bożego Narodzenia. Msze święte jak w porządku niedzielnym, z wyjątkiem Mszy o 18.00.Według polskiego zwyczaju powstrzymujemy się w tym dniu od spożywania pokarmów mięsnych. Serdecznie zapraszamy wszystkich na 24.00 na Pasterką poprzedzoną procesją z figurką Dzieciątka Jezus do żłóbka i wspólną Liturgią Godzin o 23.30
  1. W sklepiku do nabycia: świece Caritas, małe – 5 zł duże – 15, z których dochód przeznaczony jest na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom oraz inne przedmioty świąteczne.
  1. Serdecznie dziękujemy za dary złożone w siatkach miłosierdzia, a także tym, którzy bezinteresownie zajmują się organizacją i rozdawaniem darów w ramach Caritas i  pomocy parafialnej. Niech Bóg hojnie wszystkim wynagrodzi swoją łaską.