Ogłoszenia duszpasterskie na 29 niedzielę zwykłą – 22.10.2017

  1. Dziś niedziela misyjna. Taca w dniu dzisiejszy jest przeznaczona na cele misyjne.
  2. W poniedziałek, 23 października, o godz. 18.00 Msza św. dla grupy Modlitwy św. Ojca Pio. Zapraszamy również tych, którzy pragną się przyłączyć do tej grupy modlitewnej.
  3. W następną niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 13.00 odbędzie się spotkanie O. Proboszcza z rodzicami dzieci, które przygotowują się do przyjęcia I Komunii Świętej.
  4. Serdecznie zapraszamy na spotkanie przed koncertowe z nawróconym raperem Piotrem „Tau” Kowalczykiem, które odbędzie się dziś w dolnym kościele o godzinie 16.00. Wstęp na to spotkanie jest wolny.
  5. Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę. Na kartkach można dodać konkretny dzień, w którym mają być odczytane. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad na Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Składamy wam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty. Pamiętamy o was w codziennej modlitwie.