Ogłoszenia duszpasterskie na 27 Niedzielę Zwykłą – 08.10.2017

 

  1. Dziś dzień papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją” Złożone ofiary do puszki przeznaczone są na rzecz stypendystów św. Jana Pawła II. Dziękujemy za wyrazy hojności na ten szlachetny cel
  2. Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcję” zwraca się o pomoc w ratowaniu przed zbrodnią aborcji nienarodzonych dzieci podejrzanych o niepełnosprawność lub chorobę. Za tydzień będzie możliwość złożenia własnego podpisu po Mszach św., do czego z głębi serca zachęcamy. Należy mieć ze sobą dowód osobisty. Więcej szczegółów w gablocie. Aby sejm rozpatrzył projekt potrzebne jest minimum 100 tyś. podpisów.
  3. Warmińska Szkoła Biblijna zaprasza wszystkich pragnących pogłębić znajomość Pisma Świętego do WSD ul. St. Hozjusza 15. Pierwszy zjazd 14 października.
  4. W czwartek 12-ego października zapraszamy na Mszę świętą o 18.00 w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam. W piątek, 13-ego na nabożeństwo fatimskie po Mszy świętej o godz. 18.00.
  5. W naszym kościele spowiedź jest codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. Zachęcamy do przychodzenia w tym czasie do spowiedzi.
  6. Życzymy błogosławionej niedzieli