Ogłoszenia duszpasterskie na 24 niedzielę zwykłą – 17.09.2017

  1. Witamy serdecznie we wspólnocie klasztornej i parafialnej Brata Pawła Gondka. Życzymy Mu Bożego błogosławieństwa w pełnieniu woli Bożej i opieki Najświętszej Matki.
  2. Gościmy wśród nas Braci z Ośrodka Apostolstwa Trzeźwości, którzy dziś głoszą Słowo Boże. Dziękujemy im za podzielenie się z nami doświadczeniem ich zaangażowania w to szlachetne dzieło. Naszą wdzięczność wyrazimy modlitwą i ofiarą do puszki przeznaczoną na cele Ośrodka.
  3. 18 – ego przypada święto Patrona Dzieci i Młodzieży Św. Stanisława Kostki. Serdecznie zapraszam dzieci i młodzież naszych szkół na Mszę w ich intencji. Proszę Katechetów by w miarę zachęcili dzieci do udziału we Mszy św. która będzie jutro, w poniedziałek o 16.30.
  4. W czwartek 21-ego na Mszy św. o 18.00 modlimy się za Ojczyznę, Radio Maryja i TV TRWAM
  5. 23 września przypada wspomnienie Św. Ojca Pio. Zapraszamy na nabożeństwo godz. 17.30 i Mszę świętą o 18.00 a następnie na film fabularny o św. O. Pio do salki duszpasterskiej. Wejście od strony papieskiego krzyża.
  6. Spotkanie Młodych w Rybakach 23 września. Szczegóły na plakacie.
  7. Od dziś przez 9 niedziel będziemy przygotowywać się do wielkiego wydarzenia w naszej Parafii, jaką będzie nawiedzenie relikwii Bł. O. Honorata, które przybędą do nas z sanktuarium w Nowym Mieście 16-ego listopada, a więc w dzień odpustu, poprzedzonego Triduum Eucharystycznym.
  8. W związku z modlitwą różańcową przy granicach Polski 7 października: „Różaniec do granic”, są organizowane wyjazdy z Olsztyna, min. propozycja jaka jest w gablocie. Zachęcamy.
  9. W przyszłą Niedzielę po Mszy o 13.00 – I spotkanie z rodzicami dzieci które przygotowują się do Pierwszej Komunii Św.
  10. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej na nadchodzący tydzień.