Ogłoszenia duszpasterskie na 10 Niedzielę zwykłą

1. Dziś Niedziela Trójcy Przenajświętszej. Kończy się czas Komunii Wielkanocnej.

2. 13 czerwca we wtorek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę świętą w intencji Ojca świętego, Kościoła i pokoju. Po Mszy świętej procesja fatimska.

3. W najbliższy czwartek, 15 czerwca, przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Nasza parafia została poproszona aby w ramach procesji miejskiej przygotować III ołtarz przy pomniku w pobliżu Aury. Wyruszymy bezpośrednio po Mszy o 10.00. Ne będzie Mszy św. o godz. 11.3o. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków a chłopców do udziału w procesji w albach.

4. Od poniedziałku 12 czerwca rozpoczynamy zapisy dzieci na półkolonie które odbędą się w naszym klasztorze w dniach od 26 czerwca do 6 lipca, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00. Przyjmujemy dzieci po 1 klasie – do 6 klasy włącznie. Przy zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, adres  i PESEL dziecka oraz rodzica lub prawnego opiekuna. Dobrą rzeczą jest przy zapisie złożyć dowolną ofiarę na ten cel. Karty zgłoszeń można otrzymać w kancelarii parafialnej w czasie jej otwarcia lub u pani Joli  katechetki

5. W tą niedzielę nie będzie spotkania FZŚ

6. W czwartek o 18.00 modlimy się za Ojczyznę, Radio Maryja i TV TRWAM

7. W przyszła niedzielę Rada Osiedla „Pojezierze” organizuje i serdecznie zaprasza na kolejne święto ulicy Pana Tadeusza”. Z tej okazji szkoły przygotowały wiele atrakcji. Przewidziane są konkursy z nagrodami oraz poczęstunek z grilla. Początek o 14.00.

8. W przyszłą niedzielę o 16.00 kolejne warsztaty dotyczące tematyki uzależnień, w sali pod kościołem

9. Biuro Cezar organizuje pielgrzymki do Fatimy w terminach: 24-27 lipca; 31 sierpnia – 4 września; 28 września – 5 października. Bliższe informacje w kancelarii parafialnej

10. Dziękujemy za wszelkie wyrazy życzliwości i życzymy błogosławionego tygodnia