Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną – 23.04.2017

1. Niedzielą Bożego Miłosierdzia rozpoczyna się 73. Tydzień Miłosierdzia pt. „Idźcie i głoście”;  zapraszamy dziś na godz. 15.00 na uroczystą modlitwę do Bożego Miłosierdzia.

2. W dniu dzisiejszym również:

  • spotkanie z rodzicami dzieci I Komunijnych po Mszy o 13.00
  • warsztaty z duchowości o tematyce uzależnień o 16.00 w Sali pod kościołem
  • kiermasz ciast Harcerek. Ofiary przy tej okazji złożone będą przeznaczone na ich obóz wakacyjny. Bóg zapłać.

3. Na jutro przeniesiona jest uroczystość Św. Wojciech.  Pamiętajmy w modlitwach naszych o Abpie Seniorze Wojciechu.

4. Msza imieninowa o. Proboszcza będzie 26-ego, w środę, o godz. 18.00.  Zapraszamy.

5. Trwają próby dla dzieci klas trzecich, przed I Komunia św. Prosimy o obecność i punktualność. Zachęcamy rodziców do aktywnego uczestnictwa w próbach razem ze swoimi dziećmi. Klasy A, B, E, plus O. Sebastiana we wtorki i czwartki; klasy C, D i F – w poniedziałki i środy o 16.15.

6. Jest organizowana jednodniowa pielgrzymka do Wilna 27- maja, koszt 160 zł. Szczegóły w gablocie. Zapisać się można w zakrystii lub u o. Proboszcza.

7. Zapraszamy na pielgrzymkę Rodzin śladami Jana Pawła II w dniach 18-21 maja br. W programie sanktuaria: Świętego Krzyża; Jana Pawła II i Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach; Królowej Podhala w Ludźmierzu; MB Fatimskiej w Zakopanem, Kalwaria Zebrzydowska i MB Uzdrowienia Chorych w Gidlach. Opiekunem jest O. Wojciech Sugier. Szczegóły w gablocie.

8. Polecamy  lekturę Gościa Niedzielnego z filmem „Zmartwychwstały”; jak również  zachęcamy do nabywania i czytania naszego dwumiesięcznika Trzeźwymi Bądźcie.