Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkiego Postu – 26.03.2017

1. Witamy serdecznie o. Jacka Korsaka z zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych, przełożonego i proboszcza parafii św. Maksymiliana, który poprowadzi nasze wielkopostne rekolekcje, do środy włącznie. Msze święte w poniedziałek, wtorek i środę będą: o godz. 7.00; 9.00; 16.30 i 18.00. W środę naszym wyrazem wdzięczności będzie taca z każdej Mszy świętej, przeznaczona na potrzeby wspólnoty Ojca Rekolekcjonisty.

2. Podczas rekolekcji spowiada dwóch spowiedników. Dobrze jest skorzystać w tym czasie z sakramentu Pokuty by nie odkładać go na ostatnie dni przed świętami.

3. W czasie rekolekcji – jedynie w środę kancelaria będzie nie czynna.

4. Dziś, po Mszy św. o 13.00 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

5. W tym tygodniu przypadnie I Sobota Miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.30 do 12.00; o 12.00 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi; o 17.15 – Różaniec, o 18.00 – Msza św. w intencji członków Żywego Różańca ze zmianą tajemnic. O 20.30 – Msza św. w ramach całonocnego czuwania modlitewnego.

6. W sklepiku można nabyć kartki świąteczne, palmy na Niedzielę Palmową, świeczki ozdobne, oraz zachęcamy do nabywania i czytania Gościa Niedzielnego i dwumiesięcznika Trzeźwymi Bądźcie

7. W ramach jałmużny wielkopostnej dzisiejsza ofiara do puszek będzie przeznaczona na paczki świąteczne dla ubogich z naszej parafii.

8. Bóg zapłać za wszelkie wyrazy dobroci i życzliwości.