Ogłoszenia duszpasterskie 4 NIEDZIELA ZWYKŁA 31styczeń 2016

  1. Jutro o godz. 18.00, zapraszamy na Mszę św. i Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
  2. 2 lutego, we wtorek obchodzimy w Kościele święto Ofiarowania Pańskiego, jest to dzień życia konsekrowanego. Tego dnia kończy się ogłoszony przez papieża Franciszka rok życia konsekrowanego. Msze święte w tym dniu o godz.7. 00; 9.00; 11.00 i 18. Na tę Mszę przynosimy ze sobą gromnice. Jest możliwość zakupienia ich w kiosku parafialnym. Tegoż dnia taca przeznaczona będzie na pomoc siostrom klauzurowym.
  3. 3 – go lutego w środę przypada wspomnienie św. Błażeja, orędownika tych, którzy cierpią na choroby gardła. Przed zakończeniem Mszy będzie obrzęd dotknięcia gardła świecami św. Błażeja.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na Adorację o 17. 30. A na 18 na Mszę święta Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  5. W 1.Piątek miesiąca Komunię Św. zaniesiemy chorym od godz. 9.00. Na Mszę św. o godz.16.3o zapraszamy dzieci z rodzicami. Spowiedź od godz. 16.oo. O godz. 18.oo Msza św. z nabożeństwem do Serca Jezusowego.W pierwszą sobotę miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu od 8.30 do 12.00; o 12.00 – Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi; o 17.15 – Różaniec, o 18.00 – Msza św. w intencji członków Żywego Różańca ze zmianą tajemnic.
  6. 5 lutego wspomnienie świętej Agaty. Po Mszach św. – poświęcenie chleba.
  7. W przyszłą niedzielę warsztaty dotyczące tematyki uzależnień o 16.00 w dużej Sali pod kościołem.
  8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane przez naszych parafian i gości na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej.