Uroczystość św. Franciszka z Asyżu 4 październik 2015.

  1. Dziś 4 października, w naszym kościele odpust św. Franciszka z Asyżu z tej racji po Mszy św. o godz. 18.00 wspominać będziemy przejście tego świętego do wieczności w tradycyjnym franciszkańskim nabożeństwie zwanym Transitus. Serdecznie zapraszamy naszych parafian i przyjaciół!
  2. Dzisiaj po Mszy św. zbierane będą do puszek dobrowolne ofiary, które są wsparciem dla ubogich z naszej parafii.
  3. Razem z Grupą Odnowy w Duchu Świętym „Betsaida” zapraszamy jutro na godz. 18.00 na Mszę św. i Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
  4. W środę 7 października wspominamy Najświętszą Maryję Pannę Różańcową. W tym szczególnym dniu zapraszamy do wspólnej modlitwy. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe odbywają się codziennie o godz. 15, a dla dzieci – we wtorki i czwartki o godz. 16.30.
  5. Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę. Na kartkach można dodać konkretny dzień, w którym mają być odczytane. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad na Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Spotkanie o. Proboszcza z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w najbliższą niedzielę po Mszy o 13.00.
  7. Również w następną niedzielę, 11 października o godz. 16.00 w sali pod kościołem odbędą się kolejne warsztaty z zakresu duchowości dotyczące tematyki uzależnień zwłaszcza od alkoholu. Zapraszamy osoby które poszukują pomocy, lub chciałyby uzyskać wiedzę w tej dziedzinie.
  8. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium MB Ostrobramskiej w Wilnie w dniach od 8 do 11 listopada br. Pragniemy w ten sposób przygotować się do przeżycia tych ważnych dla naszej parafii wydarzeń. Zapisy u br. Jarosława w zakrystii.
  9. Składamy Wam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty. Pamiętamy o was w codziennej modlitwie. Za tydzień taca będzie przeznaczona na fundusz parafialny.