Ogłoszenia duszpasterskie 23 NIEDZIELA ZWYKŁA 6 września 2015

 1. Razem z Grupą Odnowy w Duchu Świętym „Betsaida” zapraszamy jutro o godz. 18.00, na Mszę św. i Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
 2. W piątek 11 września wspólnota oazowa gromadząca się przy naszej parafii rozpoczyna swój nowy rok formacyjny. Wszystkich pragnących włączyć się w formację Ruchu Światło – Życie serdecznie zapraszamy tego dnia na Mszę święta o g. 18.00.
 3. Zapraszamy wszystkie dzieci pragnące śpiewać w naszej parafialnej scholii dziecięcej. Próby będą się odbywać w piątki o godz. 16. W najbliższy piątek prosimy aby dzieci przyszły z rodzicami. Odpowiedzialną za scholkę będzie Pani Joanna- nasza organistka.
 4. Dzieci szkolne zapraszamy na liturgiczne rozpoczęcie roku szkolnego, 13 września – na Mszy św. o godz. 13.oo. Prosimy o przyniesienie tornistrów, które będą poświęcone. Pamiętamy o wsparciu ubogich dzieci naszej parafii – jak to było ogłaszane w ubiegłą niedzielę – na ten cel dzisiaj będą zbierane ofiary do puszek po każdej Mszy św.
 5. Jako nowy proboszcz, pragnę się spotkać z przedstawicielami wszystkich grup parafialnych działających przy naszym kościele. Zapraszam w najbliższą niedzielę 13 września, o godz. 16.30 na krótką modlitwę do kościoła a potem na spotkanie duszpasterskie.
 6. Za tydzień 13 września nasz współbrat o. Jan Chryzostom będzie obchodził swoje imieniny. Serdecznie zapraszamy na Mszę świętą w Jego intencji o godz. 18.00.
 7. Też w najbliższą niedzielę 13 września po Mszy o godz. 18.oo zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie z procesją i ucałowaniem relikwii św. Jana Pawła II.
 8. 13 września w naszym archidiecezjalnym Sanktuarium Maryjnym                                     w Gietrzwałdzie odbędą się doroczne uroczystości odpustowe Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Również tym roku organizujemy parafialną grupę pielgrzymkową, która wyruszy sprzed naszego kościoła, o 4.20 rano.
 9. Planujemy w tym roku zorganizować z naszej parafii pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie. Planowany termin (z wyjazdem i powrotem) od 8 do11 listopada. Szczegóły podamy w kolejnych ogłoszeniach.
 10. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane przez naszych Parafian i Gości. Za tydzień taca będzie przeznaczona na fundusz parafialny.
 11. Życzymy obfitych łask przez ręce Najświętszej Matki Ostrobramskiej.