Ogłoszenia duszpasterskie 11 niedziela zwykła 14 czerwca 2015

  1. Wakacyjny odpoczynek dla dzieci naszej parafii „LATO W KLASZTORZE” w tym roku odbędzie się w dniach 29 czerwca do 9 lipca od 9.oo do 13.oo z wyjątkiem soboty i niedzieli. Dzieci można zgłaszać 0d 15 do 26 czerwca w kancelarii w czasie jej otwarcia lub u pani Joli – katechetki. Przy zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, adres i PESEL dziecka oraz rodzica lub prawnego opiekuna. Będziemy wdzięczni za wszelkie ofiary składane na ten cel. Liczba miejsc jest ograniczona.
  2. W czwartek 18 czerwca o godz. 18.00 Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę świętą w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam.
  3. W następną niedzielę Rodzice ministrantów zapraszają na kiermasz ciast. Składane przez Was ofiary będą przeznaczone na wyjazd wakacyjny ministrantów.
  4. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.