Ogłoszenia duszpasterskie WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 17 maja 2015

 1. 23 maja zapraszamy na wigilijne czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego organizowane przez Odnowę w Duchu Świętym i Ruch Światło Życie. Początek godz. 21 o 24 Msza św. i agapa. Serdecznie zapraszamy.
 2. W poniedziałek 18 maja w naszym Zakonie wspominamy św. Feliksa – patrona dzieci. Na mszy świętej o godz. 18.00 będzie namaszczenie olejami św. Feliksa – dzieci, rodziców i mamy w stanie błogosławionym. Serdecznie wszystkich zapraszamy na ta Mszę świętą. A szczególnie dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe.
 3. W czwartek 21 maja zapraszamy na Mszę św. o godz. 18 w intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam i Ojczyzny.
 4. Zapraszamy na Marsz życia i rodziny, który odbędzie się 31 maja. Początek Mszą świętą w Katedrze o 11.00. Finał marszu będzie piknikiem w Parku Centralnym.
 5. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. Pielgrzymka do Częstochowy i Krakowa. Wspólnota Żywego Różańca organizuje trzydniową pielgrzymkę w dniach 12-14 czerwca 2015 r.
  Program obejmuje pobyt na Jasnej Górze w Częstochowie, w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach, w Katedrze na Wawelu i w drodze powrotnej w Gidlach i Niepokalanowie. Koszt pielgrzymki to 300 zł od osoby. W koszt wliczone są noclegi, posiłki, wejścia do Katedry i przewóz autokarem. Przy zapisie, potrzebne pieniądze, PESEL i telefon kontaktowy. Wyjazd w piątek, 12 czerwca po Mszy świętej o godz. 7.00 rano. Powrót przewidziany 14 czerwca w niedzielę około godz. 21.00. Opiekunem pielgrzymki będzie O. Andrzej Romanowski.
  Zapisy będą przyjmowane każdego dnia w zakrystii po Mszy oraz na furcie klasztornej.
 7. Spotkanie zelatorów róż różańcowych odbędzie się dziś w klasztorze o godz. 16.00.