Ogłoszenia duszpasterskie TRÓJCY ŚWIĘTEJ 31 MAJA 2015

  1. W najbliższy czwartek, 4 CZERWCA, będziemy przeżywali Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. W naszej parafii procesja rozpocznie się bezpośrednio po Mszy o 10; nie będzie Mszy św. o godz. 11.3o. Ołtarze w czasie procesji jak co roku przygotowują poszczególne grupy: 1- FZŚ, 2- Grupa Modlitewna o. Pio i Odnowa w Duchu świętym, 3- przy Krzyżu Papieskim – wolontariat naszej parafii oraz Caritas, 4- Żywy Różaniec. Prosimy o przynoszenie do furty płatków kwiatowych, które będą sypane w czasie procesji. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków a chłopców do udziału w procesji w albach, w środę o godzinie 16.30 będzie krótka próba sypania kwiatków, przy naszym kościele. Szczególnie zapraszamy dzieci komunijne i rocznicowe i nie tylko.

 

  1. W tym tygodniu przypada 10 czwartek, 10 piątek i 1 0sobota miesiąca. W czwartek Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe o 17. 30. A na 18 na Mszę święta Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. W piątek odwiedzimy naszych chorych od godz. 9; o 16 spowiedź dla dzieci i ich rodziców a o 16.30 Msza św. W pierwszą sobotę adoracja po Mszy o 8 a następnie o 12 Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. O 17.30 nabożeństwo czerwcowe a następnie Msza święta w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic.

 

  1. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!