Ogłoszenia duszpasterskie 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA 10 maja 2015

  1. Dziś uroczystość I-szej Komunii świętej dzieci z naszej parafii. Polecajmy ich opiece Matki Bożej Miłosierdzia. Biały tydzień potrwa do piątku włącznie. Serdecznie zapraszamy dzieci pierwszokumunijne wraz z rodzicami na nabożeństwa majowe i Mszę św. o godz. 18.00. Za tydzień Rocznica komunii świętej. Spowiedź dzieci i rodziców w sobotę o godz. 10.00.
  2. 13 maja zapraszamy na nabożeństwo fatimskie na godz. 18 z procesją.
  3. W poniedziałek 18 maja w naszym Zakonie wspominamy św. Feliksa – patrona dzieci. Na mszy świętej o godz. 18.00 będzie namaszczenie olejami św. Feliksa dzieci, rodziców i mamy w stanie błogosławionym. Serdecznie wszystkich zapraszamy na ta Mszę świętą. A szczególnie dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe.
  4. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.