Ogłoszenia duszpasterskie – Wspomnienie Wiernych zmarłych: 2.11.2014

  1. W związku z tym, że w ostatnim czasie sporo było zbiórek dziś nie zbieramy do puszki tak jak tradycyjnie w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. Jesteśmy wam wdzięczni za wszelkie ofiary jakie składacie na ubogich, klasztor i kościół oraz na wypominki. Staramy się jak najlepiej potrafimy dysponować tymi środkami. Serdecznie wam dziękujemy za waszą życzliwość i wsparcie.  Za tydzień taca na fundusz parafialny.
  2. Przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych polecanych na kartkach wypominkowych, które nadal można składać w zakrystii, na tacę i w kancelarii w godzinach jej otwarcia. Codziennie w tej intencji odmawiamy różaniec o godz. 17.15 i sprawujemy Eucharystię o godz. 18.00.
  3. W poniedziałek, o g. 18.00, Msza św. dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z modlitwą o uzdrowienie duchowe; w czwartek o 18.00 – Msza św. dla wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Jest to pierwszy czwartek miesiąca.
  4. W 1.Piątek miesiąca, 7 listopada – przed południem chorym zaniesiemy do domów Chrystusa Eucharystycznego. Na Mszę św. o godz.16.3o zapraszamy dzieci z rodzicami. Spowiedź od godz. 16.oo.  O godz. 18.oo Msza św. z nabożeństwem do Serca Jezusowego.
  5. Msza święta w intencji Żywego Różańca oraz zmiana tajemnic w sobotę 8 listopada o godz. 18,  poprzedzone różańcem o 17.15.
  6. W naszym kościele odbędą się rekolekcje różańcowe dla kółek Żywego różańca. Rekolekcje różańcowe rozpoczynać się będą o godz. 16.30 w dniach 6,7, i 8 listopada. Rekolekcje poprowadzi br. Andrzej Romanowski.  Serdecznie zapraszamy!
  7. Narzeczonych przygotowujących się do małżeństwa zapraszamy na weekendowe spotkania w Rybakach w dniach 7-9 listopad i 5-7 grudnia. Są to nauki przedmałżeńskie. Szczegóły w gablocie przed kościołem.
  8. W dniach od 30 stycznia do 1 lutego 2015 roku nasz współbrat Ksawery Knotz poprowadzi rekolekcje dla małżeństw. W czasie konferencji dla dorosłych są organizowane zajęcia dla dzieci. Szczegóły w gablocie.
  9. Już dzisiaj informujemy, że po parafialnym odpuście bracia będą roznosić opłatki po naszej parafii. Zwracamy uwagę na to, że do tego są tylko upoważnieni bracia kapucyni chodzący w habitach, nikt inny. Szczegółowy harmonogram roznoszenia zostanie podany później.