Ogłoszenia duszpasterskie 30 niedziela zwykła 26 październik 2014

 

  1. W najbliższą sobotę – 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w tym dniu według porządku niedzielnego. Tego dnia, o g. 14.00, sprawowane będą również Eucharystie na naszych cmentarzach. Msza święta w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic w sobotę 8 listopada.
  2. W niedzielę, 2 listopada – liturgiczne Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
  3. Zapraszamy na Franciszkańską pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 12-19 kwietnia 2015 roku. Wszelkie informacje na plakacie w gablocie przed kościołem.
  4. W naszym kościele odbędą się rekolekcje różańcowe dla kółek Żywego różańca. Będzie to również akcja powołaniowa do róż różańcowych dla wszystkich chętnych. Rekolekcje różańcowe rozpoczynać się będą o godz. 16.30 w dniach 6,7, i 8 listopada. Rekolekcje poprowadzi br. Andrzej Romanowski.
  5. Franciszkańska wspólnota słowa zaprasza na spotkania rozważanie Pisma świętego w każdą środę po Mszy świętej.  Zachęcamy do osobistej lektury księgi Rodzaju w domu. W grudniu będziemy ją  rozważać we wspólnocie. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  6. Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę. Na kartkach można dodać konkretny dzień, w którym mają być odczytane. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad na Mszy św. o godz. 18.00.
  7. Składamy wam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty. Pamiętamy o was w codziennej modlitwie. W sposób szczególny w imieniu naszych misjonarzy dziękujemy za ofiary złożone tydzień temu na misje.