Ogłoszenia duszpasterskie 27 niedziela zwykła 5 październik 2014

 

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna kolejny Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy św. zbierane będą do puszek ofiary, które mają być wsparciem dla dzieł prowadzonych przez Caritas Warmińską.
  2. Razem z Grupą Odnowy w Duchu Świętym „Betsaida” zapraszamy jutro na godz. 18.00 na Mszę św. i Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
  3. Zapraszamy na katechezy Drogi Neokatechumenalnej w każdy wtorek i czwartek. W tym tygodniu w sposób szczególny usłyszymy o istocie Dobrej Nowiny.
  4. We wtorek 7 października wspominamy Najświętszą Maryję Pannę Różańcową. Niech tego dnia nie zabraknie nas na różańcu.
  5. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego wraz z ostatnią częścią Dzienniczka Św. Faustyny.
  6. Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę. Na kartkach można dodać konkretny dzień, w którym mają być odczytane. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad na Mszy św. o godz. 18.00.
  7. Składamy wam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty. Pamiętamy o was w codziennej modlitwie. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na fundusz parafialny.