Ogłoszenia duszpasterskie 8 NIEDZIELA ZWYKŁA 2 marzec 2014

 

  1. W środę rozpoczynamy Wielki Post. Msze święte tego dnia o godz. 7, 9, 11, 16.30, 18 i 19.30. Tego dnia kancelaria nieczynna.  Tego dnia obowiązuje post ścisły. Jeden posiłek do syta i dwa mniejsze. W Wielkim poście w piątki zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej  o godz. 16 dla dzieci, 17 dla dorosłych a o 19 dla młodzieży. Natomiast Gorzkie Żale z nauką pasyjna będą śpiewane w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17.15.  Serdecznie zapraszamy!
  2. Razem z Grupą Odnowy w Duchu Świętym „Betsaida” zapraszamy jutro  o godz. 18.00, na Mszę św. i Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na Adorację o 17. 30. A na 18 na  Mszę święta Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  4. W 1.Piątek miesiąca przed południem chorym zaniesiemy do domów Chrystusa Eucharystycznego. Na Mszę św. o godz.16.00 zapraszamy dzieci z rodzicami. Spowiedź od godz. 15.30.  O godz. 17.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych o 18.oo Msza św. z nabożeństwem do Serca Jezusowego a o 19.00  Droga Krzyżowa dla młodzieży.
  5. Dnia 8 marca serdecznie zapraszamy na dzień skupienia dla wspólnot AA, osób współuzależnionych i wspólnot 12 krokowych dla chrześcijan. Rozpoczniemy spotkanie w kościele o godz. 16.00 adoracją z możliwością spowiedzi, o 18 Eucharystia a po niej agapa w sali pod kościołem. Zapraszamy!
  6. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego, a w nim Droga Krzyżowa z rozważaniami papieża Benedykta XVI.
  7. Dziś zbieramy ofiary do puszki na rzecz ubogich z naszej parafii.
  8. Drodzy Parafianie, wyrażamy naszą szczególną wdzięczność wszystkim osobom, które dbają o porządek w naszym kościele. Już od dłuższego czasu wykonują tę posługę wielkodusznie ci sami parafianie; serdecznie zapraszamy więc nowe chętne osoby do podjęcia posługi sprzątania naszej świątyni. Prosimy o przybycie jutro po Mszy św. o godz. 8.
  9. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!