Ogłoszenia duszpasterskie 2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 16 marzec 2014

 

  1. Dziś do puszki tradycyjnie jak w każdą 2 niedzielę Wielkiego postu zbieramy ofiary na polskich misjonarzy. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za każdą złotówkę przeznaczoną na ten cel.
  2. W sklepiku do nabycia palmy na Niedzielę Palmową oraz inne świąteczne elementy.
  3. Serdecznie dziękujemy wam za ofiary jakie złożyliście na fundusz parafialny tydzień temu. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zostały zakończone prace z nagłośnieniem. W Sali pod kościołem zostało zainstalowane nowe nagłośnienie, natomiast w kościele zostało poddane konserwacji i wymianie mikrofonów. Mamy nadzieję, że jakość się poprawiła i jest słyszalna.
  4. W poniedziałek rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne dla Szkoły Podstawowej.  Spotkania w naszym kościele od poniedziałku do środy włącznie poprowadzi br. Cezary Szcześniak z Łomży.
  5. W środę 19 marca obchodzimy Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, Msze św. tego dnia o godz. 7, 9, 11, i 18.
  6. W czwartek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18 w intencji naszej Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam. Taca tego dnia jest przeznaczona na potrzeby tego Radia.
  7. Za tydzień przypada 23 dzień miesiąca, z tej racji zapraszamy do składania w zakrystii intencji nowennowych, które polecimy Bogu przez wstawiennictwo św. o. Pio na Mszy św. o godz. 18.
  8. Wszystkich zainteresowanych bezpośrednią pomocą (wysyłanie paczek żywnościowych i z odzieżą) rodzinom na Ukrainie zapraszamy do zakrystii w celu uzyskania szczegółowych informacji.
  9. Dnia 29 marca w Sali pod kościołem w godzinach od 11 do 14 odbędzie się symultana szachowa z udziałem mistrza szachowego pana Piotra Mickiewicza. Jest to akcja charytatywna, z której cały dochód zostanie przekazany na rehabilitację Patrycji. Serdecznie zapraszamy!
  10. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać!