Ogłoszenia duszpasterskie 27 niedziela zwykła 6 październik 2013

 

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna kolejny Tydzień Miłosierdzia. Po Mszy św. zbierane będą do puszek ofiary, które mają być wsparciem dla dzieł prowadzonych przez Caritas Warmińską a w tym roku w sposób szczególny przeznaczone na Syrię.
  2. W poniedziałek 7 października wspominamy Najświętszą Maryję Pannę Różańcową. Niech tego dnia nie zabraknie nas na różańcu. Razem z Grupą Odnowy w Duchu Świętym „Betsaida” zapraszamy jutro  o godz. 18.00, na Mszę św. i Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
  3. W niedzielę, 13 października, po Mszy świętej o godz. 18.00, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie z procesją.
  4. Na stolikach po obu stronach wyjścia z kościoła znajdują się kartki wypominkowe, które po czytelnym wypełnieniu można składać w zakrystii, kancelarii lub w kopercie na tacę. Na kartkach można dodać konkretny dzień, w którym mają być odczytane. W intencji tych wszystkich zmarłych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad na Mszy św. o godz. 18.00.
  5. Drodzy parafianie pragniemy was poinformować, że w przypadku pogrzebu w rodzinie można robić wystawienie ciała zmarłego w naszym kościele a nie w kaplicy cmentarnej.
  6. Składamy wam serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty. Pamiętamy o was w codziennej modlitwie. Za tydzień taca w całości będzie przeznaczona na fundusz parafialny.