Ogłoszenia duszpasterskie WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE 12 maja 2013

 

  1. Dziś uroczystość I-szej Komunii świętej dzieci z naszej parafii. Polecajmy ich opiece Matki Bożej Miłosierdzia. Biały tydzień potrwa do piątku włącznie. Serdecznie zapraszamy dzieci pierwszokuminijne wraz z rodzicami na nabożeństwa majowe o 17.30 i Mszę św. o godz. 18.00. 
  2. Jutro – 13 maja – zapraszamy na godz. 18 na Mszę świętą w intencji Ojca Świętego, Kościoła i pokoju na świecie. Po Mszy świętej procesja fatimska z  lampionami.
  3. Zapraszamy zelatorki i zelatorów Róż Różańcowych na spotkanie 14 maja na godzinę 16.00 .
  4. We wtorek 14 maja serdecznie zapraszamy do naszego klasztoru na godz. 17 na spotkanie Kuźni Wiary.
  5. We wtorek zapraszamy na spotkanie Grupy Modlitwy Ojca Pio o godz. 19.00.
  6. W czwartek o godz. 18.00 Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na Mszę świętą w intencji Radia Maryja oraz Telewizji Trwam.
  7. W sobotę 18 maja święto święto św. Feliksa – patrona dzieci. Msze święte tego dnia o godz: 7, 8, 11, 18. Na mszy świętej o godz. 18.00 będzie namaszczenie olejami św. Feliksa dzieci, rodziców i kobiet w stanie błogosławionym. Serdecznie wszystkich zapraszamy na ta Mszę świętą.
  8. Samorządowa Rada Osiedla Pojezierze organizuje wraz z placówkami kulturalno-oświatowymi i pozarządowymi dnia 18 maja od godz. 11 do 18.30 XV Olsztyńskie Dni rodziny w parku Kusocińskiego. Będzie to wspaniała okazja do wielkiej międzypokoleniowej integracji mieszkańców osiedla i ich gości. Zapraszamy.
  9. Za wszelkie ofiary jakie składacie na rzecz naszego kościoła i wspólnoty zakonnej składamy serdeczne Bóg zapłać.